کتاب خود آموز T-SQL (کدنویسی و برنامه نویسی در SQL Server 2000-2016)

تولید کننده: مهندس سید حسین رجاء
شابک : 9786001244148 ناشر: موسسه فرهنگی دیباگران تهران سیستم مدیریت بانک اطلاعاتي Microsoft SQL Server به منظور ایجاد پرس و جوها و اسکریپت های محاوره‌ای، زبان ( Transact-SQL (T-SQLرا ارائه کرده است.
T-SQL زبانی است که SQL Server با آن صحبت می‌کند و اگر قرار است با SQL Server رابطه برقرار کنیم و دست دوستی به سویش دراز کنیم بهتراست T-SQL را فرابگیریم. آن دسته از کاربران SQL Server که مایل به استفاده از قابلیت‌های واقعی برنامه‌نویسی پایگاه داده‌های رابطه‌ای هستند، باید از امکانات T-SQL استفاده کنند.
قیمت محصول: 375,000 ﷼
بسته بندی Tooltip

سرفصل مطالب و دموی محصول

T-SQL، برنامه‌نویس را قادر می‌سازد تا کنترل نزدیکی بر تراکنش‌های پایگاه داده‌ها داشته باشد و بتواند برنامه‌های پایگاه داده‌ها را به صورت روالی بنویسد.
T-SQL زبان برنامه‌نویسی کارآمدی است که می‌توان از آن به منظور ایجاد اسکریپت های قابل تفسیر حین اجرای برنامه استفاده نمود، همچنین می‌توان فرمان‌های T-SQL را داخل رویه‌های ذخیره شده قرار داد که این امر موجب می‌شود تا به واسطه پیش ترجمه آنها توسط SQL Server عملکرد این برنامه‌ها بهبود یابد.
مخاطبين اصلي كتاب، كارشناسان پايگاه داده، دانشجويان رشته فناوري اطلاعات(IT)، دانشجويان رشته مهندسي نرم‌افزار، متخصصين SQL، تمامي افراد علاقه‌مند به کد نویسی در SQL Server و Transact SQL مي‌باشند.
در این کتاب در 23 فصل و 470 صفحه، بصورت مشروح به زبان T-SQL که در برنامه نویسی در SQL Server نسخه های 2000 تا 2016 بکار می رود، پرداخته ایم. عناوین سرفصل های کتاب عبارتند از:
فصل اول: مقدمه
فصل دوم: كار با پايگاه داده
فصل سوم: كار با جداول
فصل چهارم: يكپارچگي داده
فصل پنجم: پرس و جو از داده‌ها
فصل ششم: معرفی join ها
فصل هفتم: توابع جمعي
فصل هشتم: كد نويسي
فصل يازدهم: Common Table Expression (CTE)
فصل دوازدهم: گزارش‌هاي Cross Tab
فصل سيزدهم: ايندكس(Index)
فصل چهاردهم: ديد(View)
فصل پانزدهم: روال هاي ذخيره شده (Stored Procedure)
فصل شانزدهم: تراكنش
فصل هفدهم: تريگر(Trigger)
فصل هجدهم: توابع خودساخته كاربر(User Defined Functions)
فصل نوزدهم: همزماني در تراکنش‌ها
فصل بيستم: امنيت
فصل بيست و سوم: پشتیبان گیری

- فهرست مطالب کتاب
- نمونه مطالب کتاب

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.