کتاب آموزش جامع لینوکس (سطح پیشرفته)

تولید کننده: مهندس سید حسین رجاء
لينوكس در سايه همكارى و تبادلات علمى هزاران نفر در سرتاسر جهان ايجاد شده و توسعه يافته است. گستردگى اين مشاركت به قدرى است كه سیستم‌عامل لينوكس را زيباترين دستاورد همكارى جمعى بشر نامیده‌اند. فرهنگى كه بر جامعه لينوكس و متن¬باز حاكم است فرهنگ يارى، اشتراك اطلاعات و تلاش براى بهبود هر چه بيشتر محصولات است. هر كس می‌خواهد با اين سیستم‌عامل كار كند، بايد تمامى دیدگاه‌ها و عقايد قبلى خود را درباره نرم‌افزار و سیستم‌عامل كنار بگذارد و با يك ديدگاه جديد وارد دنياى لينوكس شود، چون لينوكس در جهانى با فرهنگ متفاوت زندگى می‌کند.
قیمت محصول: 1,670,000 ﷼
بسته بندی Tooltip

سرفصل مطالب و دموی محصول

لينوكس در سايه همكارى و تبادلات علمى هزاران نفر در سرتاسر جهان ايجاد شده و توسعه يافته است. گستردگى اين مشاركت به قدرى است كه سیستم‌عامل لينوكس را زيباترين دستاورد همكارى جمعى بشر نامیده‌اند. فرهنگى كه بر جامعه لينوكس و متن­باز حاكم است فرهنگ يارى، اشتراك اطلاعات و تلاش براى بهبود هر چه بيشتر محصولات است. هر كس می‌خواهد با اين سیستم‌عامل كار كند، بايد تمامى دیدگاه‌ها و عقايد قبلى خود را درباره نرم‌افزار و سیستم‌عامل كنار بگذارد و با يك ديدگاه جديد وارد دنياى لينوكس شود، چون لينوكس در جهانى با فرهنگ متفاوت زندگى می‌کند.

مخاطبین اصلی کتاب، متخصصین لینوکس، مدیران شبکه، متخصصین حوزه نرم‌افزارهای متن باز، برنامه نویسان، متقاضيان و شرکت‌کنندگان در آزمون‌هاي موسسه LPI از LPIC-1 تا LPIC-3 و همچنین شرکت RedHat مانند RHCSA، RHCE و RHCSS، دانشجویان رشته نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، کارشناسان امنیت و تمامی افراد علاقه‌مند به حوزه لینوکس و مباحث پیرامونی آن می‌باشند.

مباحث این کتاب 708 صفحه ای که در سطح پیشرفته تنظیم شده است، به اختصار شامل موارد زیر است:

1- سرویس‌های شبکه‌ای کوچک

2- سرویس‌های DNS و DHCP

3- سرویس‌های Web، Proxy و Cache

4- سرویس‌های اشتراک فایل (NFS و Samba)

5- امنیت

6- مدیریت پیشرفته سیستم نگهداری اطلاعات (Raid و LVM)

 

فهرست مطالب کتاب

نمونه مطالب کتاب

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.