آموزش تصویری CCIE R&S Lab V4 350-001

تولید کننده: مهندس مجید اسدپور
ناشر : اندیشه گستر رایکا *** شماره مجوز : 50/708
امتحان CCIE Lab متشکل از 3 بخش سوال تئوری، troubleshooting و configuration است.

برای پذیرفته شدن در امتحان باید در هر سه بخش به صورت مجزا پذیرفته شوید. در صورتی که حتی در یک بخش پذیرفته نشوید، رد خواهید شد. تا پایان امتحان از نتیجه هر یک از بخش ها آگاه نخواهید شد.

در بخش اول که 30 دقیقه زمان می برد از شما 4 سوال پرسیده می شود و شما باید به 3 سوال از 4 سوال پاسخ دهید. پاسخ سوالات عمدتا 2 و یا 3 کلمه ای هستند و پاسخ سوالات توسط انسان ارزیابی می گردد. در این بخش دانش تئوری شما ارزیابی می گردد

در بخش troubleshooting که 2 ساعت بعدی امتحان را تشکیل می دهد از دانشجو خواسته می شود تا روی یک سناریوی از قبل پیکربندی شده، مشکلاتی که به عمد روی آن ایجاد شده است را برطرف نماید. به عنوان مثال چرا در بخش خاصی از شبکه OSPF بالا نمی آید و یا چرا ارتباط دو نقطه برقرار نمی باشد. سوالات از قبل تعیین شده و در قالب trouble ticket به شما داده می شود و شما فرصت دارید ظرف مدت تعیین شده مشکلات را حل نمائید. معمولا بین 10 تا 15 trouble ticket به شما داده می شود. برای قبولی در این بخش باید 80 درصد نمره را کسب نمائید. ارزیابی این بخش توسط رباط انجام می شود اما توسط انسان تائید خواهد شد.

در بخش configuration از شما خواسته می شود تا روی یک توپولوزی مشخص، انواع تکنولوژی های از جمله Ethernet، FrameRelay، IPV4 Routing، IPV6، QoS، Security و MPLS را با توجه به task های داده شده پیکربندی نمائید و برای انجام این کار 5:30 فرصت خواهید داشت. توپولوژی این بخش معمولا با توپولوزی troubleshooting تفاوت دارد. برای قبولی در این بخش نیز باید حداقل 80 درصد نمره را کسب نمائید. ارزیابی این بخش توسط رباط انجام می شود اما توسط انسان تائید خواهد شد.

در لوح آموزشی که برای شما تدارک دیده شده است، 5 سناریوی configuration از cisco 360، یک سناریوی configuration از IPExpert و 5 سناریوی troubleshooting از IPExpert پیاده سازی گردیده است. بدیهی است که برای مرور این لوح آموزشی، داشتن دانش CCIE R&S Written ضروری می باشد. در تولید این لوح آموزشی فرض شده است که دانشجویان دانش کاملی از مباحث تئوری CCIE R&S Written را خواهند داشت
قیمت محصول: 3,000,000 ﷼
بسته بندی Tooltip

سرفصل مطالب و دموی محصول

سرفصل مطالب

اجرای 5 رک کامل Cisco360 Configuration

اجرای 1 رک کامل IP-Expert Configuration

اجرای 5 رک کامل IPExpert Troubleshooting

 

مشاهده دمو

بازنگری ها

یکشنبه, 26 فروردين 1397
واقعا متاسفم برای این سیستم که لوح آموزشی کارگاهی میفروشد و هیچ کدام از سناریو ها را داخل لوح نمیگذارد و بعد از کلی علاف کردن مشتری باز از دادن فیلها سر باز میزند.
لوح آموزشی کارگاهی است نه فیلم سینمایی.
واقعا متاسفم.
محمد ضربعلی زاده